Stroj času - cestujeme v čase













Tento týden jsme si do školky pozvali školáky ze čtvrté třídy a připravili pro ně společně s předškoláky dětský den - počasí nám moc nepřálo, takže jsme sensory aktivity museli nakonec realizovat uvnitř ve školce. S mladšími dětmi jsme si druhý den aktivity vyzkoušeli na zahradě. Předškoláci a starší děti byli na plavání. Ve čtvrtek si pro nás studenti Střední jazykové školy připravili dětský den v prostoru mezi Panskou sýpkou a Pošumavskou tržnicí. V pátek jsme si společně postavili stroj času a s jeho pomocí se budeme do konce školního roku přesouvat do různých období a míst na Zemi. Naše dobrodružství jsme začali v pravěku, povídali jsme si o tom, jak se v těchto dávných dobách žilo a hráli jsme si s dinosaury.



































































